Переключиться на мобильную версию

Оніщук готовий піти у відставку

Міністр юстиції Микола Оніщук готовий піти у відставку, але не бачить бажання фракції Наша Україна - Народна самооборона її ініціювати.
Оніщук: Відставки я не боюся
Оніщук: Відставки я не боюся
newsru.ua

Зокрема, Оніщук зазначив, що розмовляв з колегами із фракції НУ-НС, і "переважна більшість із них, у мене склалося таке враження, не ініціюють питання щодо ротації міністрів і, зокрема, міністра юстиції України".

За його словами, вони посилаються на те, що "їх задовольняє професійний рівень нинішнього представника".

Як заявив міністр, у разі, "якщо буде бажання парламенту, і в тому числі колег по фракції, і буде прийнято відповідне кадрове рішення, то я його визнаю". "І скажу відверто, що відставки я не боюся", - додав він.

Оніщук пожартував, що ще позавчора "вже давали трьох міністрів за посаду міністра юстиції".

На питання, чи була у нього розмова з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко щодо можливої відставки, Оніщук відповів, що у нього з прем'єром склалися відносини, які "носять виключно офіційний характер", і тому "будь-які додаткові розмови чи консультації стосовно цього можуть тільки зашкодити виконанню мною конституційного обов'язку".

Нагадаємо, 23 лютого газета Дело повідомила, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко має намір будь-якою ціною роздобути для БЮТ посаду міністра юстиції.

"Ми готові віддати НУ-НС усе - Мінтранс, Антимонопольний комітет, Фонд держмайна, - лише б вибити у них квоту Мін'юсту", - зазначив співрозмовник газети.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь