Переключиться на мобильную версию

Литвин про кримський інцидент: Політики звикли танцювати на трагедіях

Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що політичні спекуляції у зв'язку з діями Беркута стосовно сім'ї кримських татар у Сімферополі 22 лютого - неприпустимі.
Володимир Литвин: Скоро дійде до того, що танок заводитимуть на могилах
Володимир Литвин: Скоро дійде до того, що танок заводитимуть на могилах
president.gov.ua

"Сьогодні (політикам) змагатися в оцінках і перегукуватися, я думаю, - це ще сильніше підсилювати біль людей, які постраждали. Цілком очевидно, що це неприпустимо", - сказав спікер вчора в ефірі 5 каналу.

Литвин вважає, що влада повинна винести урок з цього інциденту: "Звичайно, тут будуть намагатися максимально видавити політичні дивіденди на цій біді, на цьому горі. У нас взагалі звикли танцювати українські політики на трагедіях, скоро дійде до того, що танок будуть заводити на могилах. Це неприпустимо ".

Володимир Литвин також висловив співчуття потерпілому та його родині.

Нагадаємо, учора прес-секретар Президента Ірина Ваннікова заявила, що главі МВС Юрію Луценку слід піти у відставку. Також вона повідомила, що Віктор Ющенко зажадав від Луценка до 4 березня виплатити матеріальну компенсацію родині кримських татар, яка постраждала під час проведення операції Беркута в селищі Мирне Сімферопольського району Криму. Дії працівників міліції Президент назвав "нелюдськими і вкрай непрофесійними".

Луценко, у свою чергу, заявив, що не має наміру подавати у відставку у зв'язку з інцидентом в Криму. Він констатував непрофесійні дії міліції під час проведення операції, в результаті якої постраждала родина кримських татар, і пообіцяв покарати винних. Міністр також пообіцяв, що МВС відшкодує збитки родині.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь