Переключиться на мобильную версию

У Кличка заявили, що поїзди в київському метро ходитимуть рідше

Фракція Блоку Віталія Кличка у Київраді заявила, що з 1 березня Київський метрополітен переходить в режим жорсткої економії, що у свою чергу несе загрозу безпеці пасажирів метро.
Київський метрополітен переходить в режим жорсткої економії
Київський метрополітен переходить в режим жорсткої економії
metropoliten.kiev.ua

За даними представників блоку, згідно із наказом начальника метрополітену Петра Мірошникова Про першочергові заходи щодо запобігання наслідків фінансової кризи, витрати на матеріали, комплектуючі вироби, запасні частини буде зменшено до 50%, окремим розпорядженням керівництва буде зменшено "розмір руху поїздів", а витрати на оплату праці зменшаться на 25%.

Як зазначають представники Блоку Кличка, працівники підприємства переходять на неповний робочий день, у приміщеннях встановлять мінімальні температурні рівні, людям заборонять грітися опалювальними приладами.

Водночас, головною проблемою представники Блоку Кличка вважають зменшення "розміру руху поїздів" і скорочення витрат на ремонтні роботи.

При цьому зазначається, що при збільшенні тарифів на проїзд у чотири рази влада обіцяла підвищення зарплат працівникам метрополітену, пасажирам - поліпшення якості комфорту і безпеки, а пільговикам мер Києва Леонід Черновецький "особисто пообіцяв", що вони їздитимуть безкоштовно.

Як повідомлялося, у січні 2009 року метрополітен скоротив перевезення пасажирів на 27,2% порівняно з січнем 2008 року, або на 14,261 до 38,2 млн осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь