Переключиться на мобильную версию

У Львівській області з'являться гімназія та школа імені Бандери

У Львівській області іменем Степана Бандери назвуть гімназію, де навчався лідер ОУН, а також школу в селі, де служив його батько.
Іменем Бандери назвуть гімназію і школу
Іменем Бандери назвуть гімназію і школу
Вікіпедія

Відповідне рішення ухвалила колегія Міністерства освіти і науки України у відповідь на пропозицію Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Про це повідомив керівник управління освіти Львівської ОДА Павло Хобзей під час круглого столу до 100-річчя з дня народження лідера ОУН Степана Бандери.

Іменем Степана Бандери назвуть гімназію у місті Стрий, де навчався Степан Бандера, а також школу в селі Воля-Задеревацька, де служив його батько Андрій Бандера.

"Святкування 100-річчя від дня народження командира УПА Романа Шухевича відбувалося у Львові на набагато вищому рівні, ніж те, що ми намагаємося зробити до 100-річчя від дня народження Бандери", - зазначив Павло Хобзей. За його словами, в українців недостатньо знань про Бандеру. При цьому він наголосив, що в західних областях України Бандеру сприймають більш на емоційному рівні, однак мало знають про нього як про людину.

Як повідомлялося, на початку січня в місті Калуш Івано-Франківської області було урочисто відкрито Льодовий палац спорту імені Степана Бандери.

У Тернополі до сторіччя з дня народження Бандери відбулося спецпогашення марки, випущеної державним підприємством поштового зв'язку Укрпошта з нагоди 100-річчя провідника ОУН Степана Бандери.

Також до 100-річчя провідника ОУН Степана Бандери поштовики видали пам'ятний конверт. 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь