Переключиться на мобильную версию

У березні може зупинитися київське метро

Компанія Київенерго допускає обмеження електропостачання комунальному підприємству Київський метрополітен через борги за спожиту електроенергію з 1 березня.
Київський метрополітен заборгував 5,5 млн гривень
Київський метрополітен заборгував 5,5 млн гривень
russos.ru

За словами голови правління Київенерго Едуарда Соколовського, борг Київського метрополітену за електроенергію складає близько 5,5 млн гривень.

За його словами, метрополітен в лютому не здійснював платежів за поставлену електроенергію. Соколовський повідомив, що проблема розрахунків метрополітену обумовлена тим, що підприємству в лютому не перераховано компенсацію на перевезення пільгових категорій пасажирів у рамках механізму дотаційних сертифікатів.

Водночас, він висловив надію, що протягом трьох днів, які залишилися до кінця місяця, метрополітен забезпечить проплату і енергокомпанії не доведеться застосовувати обмеження.

"Є розуміння з боку керівництва метрополітену. Я сподіваюся, що проблема розв'яжеться. Але якщо платежів не буде, нам нічого іншого не залишиться", - сказав Соколовський.

Відповідаючи на питання, чи розуміє компанія відповідальність такого кроку і чи вистачить у її керівництва волі на застосування зазначених заходів, Соколовський сказав: "У мене вистачить волі, більш того, у мене вистачить стовідсоткових законних підстав. Відповідальність за це лежатиме в першу чергу на керівництві тієї організації, яка здійснює управління даним підприємством. Відповідальність у тому числі і перед правоохоронними органами".

Нагадаємо, фракція Блоку Кличка у Київраді заявила, що з 1 березня Київський метрополітен переходить у режим жорсткої економії, що у свою чергу несе загрозу безпеці пасажирів метро.

Зокрема, у Кличка наголосили, що з березня потяги в київському метро ходитимуть рідше.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь