Переключиться на мобильную версию

Ющенко попросив Медведька оцінити дії Беркута у Мирному

Президент України Віктор Ющенко написав листа генпрокурору Олександру Медведьку з проханням дати правову оцінку діям спецпідрозділу Беркут, внаслідок яких постраждала невинна людина.
Віктор Ющенко: Мене як главу держави особливо турбує те, що від непрофесійних дій працівників міліції постраждала невинна людина
Віктор Ющенко: Мене як главу держави особливо турбує те, що від непрофесійних дій працівників міліції постраждала невинна людина
president.gov.ua

"Широкого розголосу серед громадськості набув факт застосування спеціальних засобів працівниками спеціального підрозділу міліції Беркут в селі Мирне Автономної Республіки Крим, що призвело до поранення місцевого жителя М. Хаїрова", - йдеться у листі Президента на ім'я Олександра Медведька.

"Мене як главу держави особливо турбує те, що від непрофесійних дій працівників міліції постраждала невинна людина", - сказав Ющенко у своєму листі.

Також він зазначив, що Медведько повинен особисто проконтролювати прийняття невідкладних заходів прокурорського реагування, дати правову оцінку діям відповідних службових осіб та про результати поінформувати Президента України в тижневий термін.

Нагадаємо, учора спікер Ради Володимир Литвин заявив, що політичні спекуляції у зв'язку з діями Беркута щодо сім'ї кримських татар у Сімферополі 22 лютого - неприпустимі. 

Раніше прес-секретар Президента Ірина Ваннікова заявила, що главі МВС Юрію Луценку слід піти у відставку. Також вона повідомила, що Віктор Ющенко зажадав від Луценка до 4 березня виплатити матеріальну компенсацію родині кримських татар, яка постраждала під час проведення операції Беркута в селищі Мирне Сімферопольського району Криму. Дії працівників міліції Президент назвав "нелюдськими і вкрай непрофесійними".

Луценко, у свою чергу, заявив, що не має наміру подавати у відставку у зв'язку з інцидентом в Криму. Він констатував непрофесійні дії міліції під час проведення операції, в результаті якої постраждала родина кримських татар, і пообіцяв покарати винних. Міністр також пообіцяв, що МВС відшкодує збитки родині.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь