Переключиться на мобильную версию

Ощадбанк подав до суду на пенсіонерку, яка отримала гроші по двох книжках Сбербанку СРСР

Луганська філія Ощадбанку подала до суду на 72-річну пенсіонерку, вимагаючи від неї повернути тисячу гривень, отриману в якості компенсації за заощадження у Сбербанку СРСР.
Ощадбанк судиться з 72-річною пенсіонеркою
Ощадбанк судиться з 72-річною пенсіонеркою
Вікіпедія

Пенсіонерка під час минулорічної кампанії з повернення заощаджень Сбербанка СРСР отримала по тисячі гривень компенсації за двома своїми книжками.

У позові проти Фаїни пенсіонерки Ощадбанк називає 72-річну жінку шахрайкою.

Пенсіонерка обурена поведінкою банку. Отримані гроші вона віддала на підготовчі курси для внучки, яка тепер навчається в університеті.

"Вони звинувачують мене в тому, що я незаконно, обманним шляхом отримала дві тисячі. Я намагалася їм пояснити, що я ж не шахрайка", - сказала пенсіонерка.

В обласній філії Ощадбанку переконані у своїй правоті. "Кабмін дозволив повертати всього по тисячі на вкладника. А літня жінка взяла більше, і комусь не вистачило. Зараз просять тисячу гривень повернути. На телефонні вмовляння жінка не піддається, тому Ощадбанк вирішив судитися", - повідомили у філії.

Як зазначив правозахисник Ігор Чудовський, пенсіонерка могла не знати про норми закону, що дозволяє взяти тільки одну тисячу. Суд над пенсіонеркою триває з травня минулого року. Якщо жінка програє справу - крім тисячі їй доведеться сплатити ще й судові витрати.

Нагадаємо, у 2008 році Ощадбанк України виплатив близько 6 млрд. грн. вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР.

За матеріалами: 5 канал

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь