Переключиться на мобильную версию

Мешканці Закарпаття перекрили дорогу, протестуючи проти будівництва сміттєзвалища

Сьогодні мешканці п'яти сіл Виноградівського району Закарпатської області перекрили дорогу міжрайонного значення Коровичі - Мукачево, у такий спосіб протестуючи проти спроби районної влади побудувати сміттєзвалище поблизу села Широке.
Дорогу перекрили мешканці Виноградівського району
Дорогу перекрили мешканці Виноградівського району
glavred.info

На дорозі зібралося близько 200 жителів. Вони пообіцяли зібрати ще більше людей, вивести дітей на дорогу, якщо влада не прислухається до їхніх вимог.

Один з учасників мітингу, мешканець села Широке Василь Біров повідомив, що таким способом "мешканці сіл хочуть привернути увагу влади до проблеми будівництва полігону для твердих побутових відходів, і сподіваються все-таки, що влада району почує їхні вимоги".

За словами Бірова, люди не вірять, що при будівництві буде дотримано всіх норм щодо охорони навколишнього середовища, а це місцевих жителів турбує найбільше.

Напередодні, 24 лютого, відбулася чергова сесія Виноградівської районної ради, на якій представники сіл сіл Боржавського, Широкого, Великих Ком’ят, Оноку та Букового звернулися до депутатів з проханням провести місцевий референдум, і тільки за результатами народного волевиявлення вирішувати, чи продовжувати реалізацію проекту. Однак депутати райради не підтримали таке рішення.

Депутат Виноградівської РДА Еміл Токач, коментуючи результати голосування, зазначив, що "підтримали це рішення і проголосували за проведення референдуму виключно депутати від БЮТ".

"У цьому проекті задіяні дуже серйозні кошти, а влада звикла ще з радянських часів, якщо керівництво собі щось вирішило, то вони це будуть втілювати в життя, незважаючи на думку людей", - сказав Токач. Однак, на його переконання, "часи змінилися, люди тепер будуть відстоювати свої права, і доведуть, що з ними потрібно рахуватися".

Нагадаємо, 5 січня мешканці Херсона, що залишилися без води, тепла та електроенергії, перекрили шосе.

У квітні минулого року майже 2000 мешканців Білої Церкви заблокували автомагістраль Київ-Одеса, протестуючи проти будівництва сталепрокатного заводу в місті.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь