Переключиться на мобильную версию

УП: Ющенко повторно програв Станік

Окружний адміністративний суд Києва поновив Сюзанну Станік на посаді судді Конституційного суду.
Сюзанна Станік
Сюзанна Станік
focus.in.ua

Суд визнав протиправним указ Президента Ющенка, який у березні 2008 скасував призначення Станік суддею КС, повідомляє Українська правда. 

Рішення про поновлення Станік винесене колегією суддів Окружного адміністративного суду Києва. 

Воно може бути оскаржене Президентом в апеляційному адмінсуді. 

Нагадаємо, 3 квітня минулого року Президент Віктор Ющенко скасував указ глави держави від 25 березня 2004 року Про призначення Сюзанни Станік суддею КС. Напередодні прийняття цього рішення Ющенко поновив Станік на посаді судді у відповідності з рішенням Верховного суду від 25 березня. 

7 квітня Станік заявила, що тимчасово відкликає всі свої підписи під документами КС з 22 квітня 2004 року до 3 квітня 2008 року. 

8 квітня 56 нардепів звернулися до КС з проханням оцінити конституційність указу Ющенка, яким скасовано указ Леоніда Кучми. 

У 2004 році, коли Станік вступала на посаду судді, в залі Верховної Ради був відсутній президент Кучма, хоча його присутність при прийнятті присяги є обов'язковою умовою щодо закону про Конституційному суді. 

Саме другий указ Ющенка і оскаржила Станік в окружному адміністративному суді Києва. 

Як відомо, ініціатори імпічменту Віктору Ющенку будують свою стратегію на незаконне підписання ним указів про зняття Станік з посади судді.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь