Переключиться на мобильную версию

Ющенко оскаржить рішення суду про скасування його указу щодо Станік

Президент України Віктор Ющенко вирішив оскаржити рішення Окружного адмінсуду Києва від 24 лютого про скасування його Указу від 3 квітня 2008 року, яким було припинено повноваження Сюзанни Станік на посаді судді Конституційного суду.
У СП зазначили, що суд не вирішував питання про відновлення Станік на посаді судді
У СП зазначили, що суд не вирішував питання про відновлення Станік на посаді судді
newsru.ua
Про це сьогодні повідомив керівник Служби представництва в судах України інтересів Президента та створених ним консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб Руслан Кирилюк.

Він зазначив, що рішення суду є незаконним: "І, безперечно, буде оскаржено представниками Президента України в апеляційному порядку".

"Варто зазначити, що Окружний суд не вирішував питання про відновлення Сюзанни Станік на посаді судді, а лише визнав незаконним відповідний указ Президента України, тобто, навіть у випадку вступу рішення в силу, Станік у Конституційний Суд України не повернеться", - наголосив Кирилюк .

Голова Служби представництва в судах України інтересів Президента також додав, що зазначене рішення Окружного адміністративного суду Києва вже вкотре засвідчило, що "суд може винести будь-яке абсурдне з юридичної точки зору, але потрібне, виходячи з принципів політичної доцільності, для правлячої парламентської сили рішення ".

Кирилюк підкреслив, що невипадково в суддівському середовищі активно обговорюється думка про те, що голова Окружного суду Олег Бачун може забезпечити винесення будь-якого рішення: "Зупинити вибори, заборонити Президенту звертатися до КСУ і навіть відмінити Декрет Леніна".

Як повідомлялося, сьогодні ЗМІ проінформували, що Окружний адмінсуд Києва відновив Станік на посаді судді КС. Суд визнав протиправним указ Президента, який в березні 2008 скасував призначення Станік суддею КС. Рішення про поновлення Станік, як зазначила Українська правда, було винесено колегією суддів Окружного адмінсуду столиці.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь