Переключиться на мобильную версию

Ющенко підписав закон, який наділяє привілеями видавців україномовної книги

Президент Віктор Ющенко підписав закон, згідно з яким при здачі в оренду приміщень державної та комунальної власності перевага надається видавництвам, які випускають не менше 50% продукції українською мовою.
Видавцям україномовної книги стане легше орендувати поміщення
Видавцям україномовної книги стане легше орендувати поміщення
books-books.timeout.ru

Закон Про внесення змін до статті 9 Закону України Про оренду державного та комунального майна (щодо книговидавничої справи) було прийнято парламентом 4 лютого.

Ним передбачається надання права переваги на оренду приміщень об'єктів державної та комунальної власності суб'єктами видавничої справи.

Законом також передбачено, що на вітчизняних суб'єктів видавничої справи не поширюється вимога щодо проведення конкурсу на оренду приміщень, які перебувають у державній та комунальній власності. Це стосується вітчизняного видавництва і підприємств з розповсюдження книжкової продукції, які забезпечують підготовку, випуск та (або) розповсюдження не менше ніж 50 відсотків книжкової продукції державною мовою.

Закон набирає чинності з дня опублікування.

Як повідомлялося, у 2008 році в Україні видали книг на 33% більше, ніж у попередньому. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов'язки голови Держкомтелерадіо Анатолій Мураховський.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь