Переключиться на мобильную версию

У Секретаріаті уточнили слова Балоги: Ющенко підпише звернення до МВФ

Президент України Віктор Ющенко заявив, що налаштований якнайшвидше підписати лист про наміри до МВФ. Лист має містити узгоджені між всіма політичними силами зобов’язання України, виконання яких є передумовою здобуття другого траншу позики.
У Секретаріаті уточнили слова Балоги
У Секретаріаті уточнили слова Балоги
sprotiv.org

Як повідомили у Секретаріаті Президента, кредитор України висунув низку вимог для цього, які включають заходи у податково-бюджетній, грошово-кредитній і валютній політиці, що вимагають зміни законодавства.

"Для того, щоб узгодити позицію Української сторони щодо цих питань, Президент України, як повідомлялося сьогодні неодноразово, скликає до себе на нараду прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко, голову Верховної Ради Володимира Литвина, голову Національного банку Володимира Стельмаха і керівника найбільшої фракції опозиції - Партії регіонів - Віктора Януковича", - сказано в повідомленні.

У Секретаріаті уточнили - Президент України вважає, що підписання так званої "декларації", що містить лише гасла і не є виразником консолідованої позиції стосовно реформ, які пропонує підписати уряд, не дозволить відновити співпрацю з МВФ. Про це вчора наголошувалося в заяві глави Секретаріату Президента України Віктора Балоги", - підкреслили у СП.

Секретаріат Президента України переконаний, що Міжнародний валютний фонд хоче бачити не декларації, а реальне об’єднання довкола необхідних для оздоровлення української економіки заходів.

Як повідомлялося, вчора, 25 лютого, керівник Президентського Секретаріату Віктор Балога заявив, що Президент України Віктор Ющенко не бачить ані найменшої необхідності підписувати декларативні звернення у рамках виконання кредитної угоди з Міжнародним валютним фондом.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь