Переключиться на мобильную версию

У Києві відкрили секретаріат ГУАМ

Офіційне відкриття секретаріату міжнародної організації ГУАМ відбулося в четвер у Києві.
Володимир Огризко зазначив, що відкриття секретаріату ГУАМ є важливою подією в житті України
Володимир Огризко зазначив, що відкриття секретаріату ГУАМ є важливою подією в житті України
image.rus.newsru.ua

Під час церемонії відкриття секретаріату ГУАМ міністр закордонних справ України Володимир Огризко зазначив, що це надзвичайно важлива подія в житті України, тому що "це перша штаб-квартира міжнародної організації в нашій країні".

Міністр помітив, що українська сторона надала місце для розташування штаб-квартири у самому серці Києва, що дуже символічно.

За словами Огризка, "відкриття нашого секретаріату - це унікальний момент в історії ГУАМ і в той же час це величезна честь і для України. З відкриттям секретаріату ГУАМ у нас є дуже ефективний інструмент, що допоможе втілити наші ідеї в конкретні результати".

Міністр також запевнив, що Україна і надалі буде докладати всіх зусиль для ефективної роботи секретаріату ГУАМ.

Також Огризко підкреслив, що з появою штаб-квартири в центрі Києва ГУАМ "стає повноцінною міжнародною організацією".

Окрім того, він подякував присутнім міністрам закордонних справ інших держав за співпрацю в рамках програм, реалізованих ГУАМ.

Головуючий ГУАМ Валерій Чечелашвілі підкреслив, що одним із найважливіших досягнень у діяльності організації стало створення зони вільної торгівлі, що "допомогло розвитку транспортних коридорів країн-членів ГУАМ.

На церемонії відкриття секретаріату прибул посол США в Україні Вільям Тейлор, посол Польщі в Україні Яцек Ключковський, посол Японії в Україні Мацуо Мабучи, посол Молдавії в Україні Сержиу Статі, міністр закордонних справ Азербайджану Ельмар Мамедьяров і інші.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь