Переключиться на мобильную версию

Ющенко озвучив свій план з подолання кризи

Президент України Віктор Ющенко під час антикризової наради запропонував три принципи для виходу з кризи.
Ющенко: У цій ситуації політикам нічого робити
Ющенко: У цій ситуації політикам нічого робити
president.gov.ua

"Першочергове завдання для всіх нас - утримати ситуацію під контролем, уберегти економіку від глибокої кризи, і для людей зберегти високі соціальні стандарти", - сказав Президент.

Щоб подолати кризу, Ющенко запропонував три базових принципи: перший пріоритет - збереження соціального захисту в 2009 році; ефективний антикризовий пакет, який включав би податкову реформу, підтримку національного виробника, політику енергозбереження; збалансувати державний бюджет і скоротити державні витрати, щоб, зокрема, наповнити Стабілізаційний фонд.

"Для того, щоб запрацював Стабілізаційний фонд, нам потрібен реальний бюджет", - сказав Віктор Ющенко. Він вважає, що Стабілізаційний фонд у діючому бюджеті не буде наповнено на запланованому рівні.

"Нам необхідно дати правдиву інформацію, як може українська економіка вийти з кризи шляхом спільних чесних сміливих дій", - сказав Президент.

Він також закликав відкинути політику у вирішенні економічних проблем.

"Між нами є суттєві політичні, ідеологічні, професійні розбіжності. Ми по-різному оцінюємо і природу, і масштаб кризових процесів, але вихід з кризи сьогодні лежить у системі влади. Це єдиний спосіб дати повноцінну відповідь, з яким антикризовим пакетом, з яким антикризовим сценарієм країна впорається з кризою ", - сказав Президент.

"Я переконаний, у цій ситуації політикам нема чого робити. Політизація цього процесу принесе лише шкоду. Я звертаюся до вас виключно як до державних діячів, які зобов'язані думати не про вибори, а про завтрашній день", - закликав Ющенко.

Як повідомлялося, сьогодні, 27 лютого, під головуванням Президента України Віктора Ющенка проходить нарада з координації дій всіх органів державної влади та політичних сил в кризових умовах розвитку економіки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь