Переключиться на мобильную версию

Учасники Руху проти наркоманії влаштували пікет під Секретаріатом Ющенка

Члени Всеукраїнського об'єднання громадських організацій Рух проти наркоманії та наркокорупції пікетують Секретаріат Президента.
Під СП проходить пікет проти наркоманії
Під СП проходить пікет проти наркоманії
Корреспондент

Учасники пікету пригнали до Секретаріату мікроавтобус з колонками та викрикують свої вимоги і гасла: Народ проти наркомафії. Хто переможе? й наркомафія сьогодні вбиває наших дітей.

Вони вимагають від Президента втрутитися в ситуацію, що склалася в Україні з торгівлею наркотиками, особливо з поширенням трамадолу через аптеки. Як йдеться у зверненні до Віктора Ющенка, зараз правоохоронні органи переслідують не торговців трамадолом, а тих, хто з ними бореться.

За словами учасників пікету, влітку минулого року представники Руху проти наркоманії та наркокорупції зустрічалися з Ющенком і тоді Президент схвалив діяльність громадської організації. Однак, коли борці з наркомафією почали пікетувати аптеки, де дітям продають трамадол, то вони самі потрапили під кримінальне переслідування.

Так, у жовтні 2008 року було розгромлено аптечний кіоск, у якому знайшли значну кількість трамадолу. "У присутності громадськості, ЗМІ та всіх учасників рейду (понад 120 осіб) вилучений препарат спалили", - йдеться у зверненні до Ющенка.

Однак, як заявили організатори сьогоднішньої акції, замість прийняття відповідних заходів проти наркоторговців були затримали деяких учасників рейду, а проти декількох представників громадської організації порушили кримінальну справу.

Мітингуючі заявляють, що "українська міліція покриває наркомафію".

"Ми вимагаємо, щоб Президент забезпечив виконання наших конституційних прав і взяв під контроль ситуацію щодо незаконного притягнення до кримінальної відповідальності представників нашої громадської організації", - заявив один з учасників мітингу.

У тому випадку, якщо звернення борців з наркомафією залишиться без відповіді, вони обіцяють розпочати безстрокове пікетування Секретаріату Президента та Кабінету Міністрів.

Тим часом, як уже повідомлялося, під стінами Кабінету міністрів України проходить акція руху Геть усіх! Активісти руху принесли до Кабміну велику мітлу для прем'єр-міністра.

Нагадаємо, в жовтні минулого року столична міліція заарештувала групу молодих людей за погроми аптек і самовільне вилучення і знищення трамадолу. Громадські організації тоді заявили про свою непричетність до подібних дій.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь