Переключиться на мобильную версию

Кількість контрактників в українській армії перейшла за 50%

Міністр оборони України Юрій Єхануров заявив, що на сьогоднішній день в Україні 53% членів Збройних Сил служать за контрактом.
Міноборони планує перейти на контрактну армію до кінця 2015 року
Міноборони планує перейти на контрактну армію до кінця 2015 року
novosti.err.ee

"Професійна армія сьогодні пов'язана з військовою службою за контрактом. Сьогодні у нас 53% тих, хто служить за контрактом. Професійна армія - це дуже дороге задоволення", - заявив Єхануров в ефірі радіо Ера.

"Коли в лютому минулого року я підписував відповідну програму переходу на контрактний принцип комплектування, ціна питання була 49,5 млрд. грн., які необхідно було вкласти, щоб створити професійну армію, - заявив міністр.

Однак він повідомив, що минулий рік пройшов без виконання вимог цієї програми, оскільки достатніх коштів так і не було виділено.

Тим не менше Єхануров очікує, що через складну економічну ситуації в державі люди будуть йти в армію.

"Але виникає інша проблема: сьогодні на строкову службу ми відбираємо одного з 8-10 хлопців і тому беремо кращих. А контрактників ми не вибирали і сталося так, що у нас виникли проблеми з якістю контрактників", - підкреслив він.

За словами міністра, у даний час Міноборони посилило вимоги до контрактників. "Тому зараз ми готуємо пропозиції до зміни відповідної програми і плануємо перехід до професійної армії до кінця 2015 року", - додав Єхануров.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь