Переключиться на мобильную версию

Україна не в силі опиратися біотероризму - РНБО

Рада нацбезпеки України визнає, що стан системи біологічної безпеки, що зараз існує у країні, є загрозливим і не забезпечує ефективної протидії біологічній загрозі населенню та навколишньому середовищу.
Україна є безсилою перед біотероризмом
Україна є безсилою перед біотероризмом
president.gov.ua

Про це повідомили в апараті Ради національної безпеки та оборони України.

"РНБО визнає, що існуючий стан організації системи біологічної безпеки та попередження проявів біотероризму загрожує національній безпеці України і не забезпечує ефективної протидії біологічним загрозам населенню, сільському господарству та навколишньому середовищу", - заявили у РНБО.

Разом із тим Рада нацбезпеки запропонувала комплекс заходів, спрямованих на розробку та впровадження ефективної організації біологічної безпеки держави, протидії проявам біотероризму, захисту населення від безконтрольного і протиправного розповсюдження генетично модифікованих продуктів.

Крім того, РНБО вирішила рекомендувати Президентові Вікторові Ющенкові доручити Кабінету міністрів внести зміни до законодавства, що посилює відповідальність за несанкціоноване буріння водних свердловин.

Як повідомлялося, сьогодні, 27 лютого, під головуванням Президента України Віктора Ющенка відбулося засідання РНБО, на якому розглядали питання, що стосуються біологічної безпеки України, а також стану безпеки водних ресурсів держави та забезпечення населення якісною питною водою у містах та селах країни.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь