Переключиться на мобильную версию

Міськрада Севастополя підтримала вимогу до Ющенка піти у відставку

Севастопольська міська рада вирішила підтримати звернення першого президента незалежної України Леоніда Кравчука до нинішнього глави держави Віктора Ющенка із пропозицією добровільно піти у відставку.
Міськрада Севастополя підтримала вимогу до Ющенка піти у відставку
Міськрада Севастополя підтримала вимогу до Ющенка піти у відставку
president.gov.ua

Своє рішення депутати пояснюють сформованою політичною і економічною ситуацією.

Крім того, депутати закликали своїх колег в областях і містах України також підтримати звернення Леоніда Кравчука до Віктора Ющенка.  

"У той час, коли країна перебуває в найтяжкій ситуації, Президент не приділяє уваги вирішенню цих проблем, і за чотири роки правління крім дестабілізації обстановки в країні не зроблене нічого", - зазначається в тексті прийнятого на сесії звернення.   

"Постійна зміна урядів, яких за ці роки було чотири, двічі була розпущена Верховна Рада України. Країна постійно перебувала у вирі політичної війни," - вважають депутати.

"Такого безладу в Україні, як зараз, ще не було, не було такого страху перед завтрашнім днем, такого розчарування у владі, і в цьому найбільша провина вищого керівництва країни," - говориться у зверненні.   

Заступник голови міської державної адміністрації Дмитро Базів заявив: "Міська державна адміністрація вважає дані рішення, по-перше, незаконними, оскільки вони виходять за рамки повноважень держради, а по-друге, неадекватними тим викликам, які стоять сьогодні в тому числі й перед органами місцевого самоврядування, а також абсолютно неприпустимими, оскільки вони не сприяють вирішенню ситуації, у тому числі в місті, а намагаються загнати її в ще більший тупик".   

 Також, на думку віце-губернатора, окремі виступи депутатів, у яких була дана оцінка діяльності Президента Ющенка, з погляду етики були неприпустимими.    

"Подібні образливі випади абсолютно неприпустимі, і я думаю, що в тому числі правоохоронні органи повинні вивчити питання на предмет залучення до відповідальності осіб, які займаються образою символів держави, одним із яких є Президент України", - сказав Дмитро Базів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь