Переключиться на мобильную версию

СПУ створила нову партію

Перелік українських партій сьогодні поповнила ще одна - Всеукраїнська партія дітей війни.
На з'їзді виступив лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз
На з'їзді виступив лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз
commersant.ua

За її створення проголосували сьогодні делегати установчого з'їзду Партії дітей війни, повідомляє прес-служба Соціалістичної партії України.

На з'їзді були затверджені устав і програма партії. Лідером політичної сили одноголосно вибраний Анатолій Пачаєвський - Герой України, депутат Вінницької обласної ради.

Виступаючи перед делегатами з'їзду, Пачаєвський зазначив, що сьогодні в Україні майже 8 мільйонів громадян, чиє дитинство припало на військові роки. "І сьогодні вони змушені боротися за свої права, за виконання закону про захист дітей війни, прийнятого з ініціативи Соціалістичної партії України ", - звернувся він до делегатів.

Пачаєвський підкреслив, що прийнятий три роки тому парламентом закон про захист дітей війни не виконується урядом. "Сьогодні діти війни відстоюють у судах свої права: більше 1 мільйона 270 тисяч заяв подано в суди, майже двадцять тисяч із них суд задовольнив", - сказав він.

На з'їзді виступив лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз. Він сказав, що "ідея створення такої партії народилася в СПУ й визрівала вже давно".

За словами Мороза, діти війни зараз страждають "від непрофесійної політики влади, від небажання уряду виконувати закон, відповідно до якого цим людям належить 30% надбавки до пенсії, 20% знижки при оплаті комунальних послуг, і низка  інших пільг".

З'їзд затвердив гасло Партії дітей війни: "Домоглися прийняття закону - доможемося його виконання!".

"Як логотип обраний знаменитий пам'ятник радянському воїнові - визволителеві, з дівчинкою на руках, який стоїть у Берліні. Ця емблема буде й на малиновому прапорі нової партії", - повідомляє прес-служба СПУ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь