Переключиться на мобильную версию

Звільнення Фаїни: Ющенко нагородив чотирьох розвідників

Президент Віктор Ющенко відзначив нагородами чотирьох старших офіцерів Служби зовнішньої розвідки України, які брали безпосередню участь у спеціальній операції зі звільнення екіпажу Фаїни.
"Ющенко особисто контролював весь комплекс заходів"
"Ющенко особисто контролював весь комплекс заходів"
фото Миколи Лазаренка

Як повідомив глава Секретаріату Президента Віктор Балога, держава високо оцінила мужність і професіоналізм співробітників спецслужби, які домоглися звільнення українських моряків.

"Ющенко особисто контролював весь комплекс оперативних заходів, найменші деталі переговорів з піратами. Всі практичні кроки для проведення успішної операції координували Секретаріатом, точніше, дуже вузьким колом його керівників", - заявив Балога.

Він зазначив, що ця щоденна робота не афішувалася, щоб не допустити найменшого ризику зриву плану зі звільнення моряків і судна.

"Адже навіть незначний витік інформації про те, хто реально займається плануванням і фінансуванням операції, міг змінити її хід в небажаному напрямку", - заявив Балога.

За його словами, "хаотично зовнішні втручання у цю справу різних посередників, політиків та інших сторонніх персонажів, які нічого не розуміють у таких специфічних питаннях, проте дуже хотіли засвітитися перед журналістами, додали екіпажу Фаїни принаймні два місяці перебування під прицілом автоматів".

Як повідомлялося, 13 лютого, у київському аеропорті Бориспіль приземлився літак з членами екіпажу судна Фаїна на борту.

Спеціальними нагородами Служби зовнішньої розвідки були нагороджені двоє представників спецслужби Кенії за сприяння в звільненні Фаїни.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь