Переключиться на мобильную версию

Гей-парад виявився блефом: в Одесі замість гомосексуалістів зібралися вітренківці

28 лютого в Одесі активісти спробували провести Російський марш, Марш свободи не відбувся взагалі. Гей-форум України заявив, що паради в Україні поки що неможливі і назвав повідомлення про одеську акцію провокацією.
В Одесі активісти спробували провести Російський марш
В Одесі активісти спробували провести Російський марш
revisor.od.ua

"Про жодний гей-парад ми не чули, - спробував роз'яснити ситуацію з таким маршем, що не відбувся, Євген Фомін, голова правління Одеської громадської організації Партнер, при якій працює громадський центр для геїв. - До нас у ком'юніті-Центр приходять по 20-40 осіб щодня і хоч б один обмовився слівцем, що в Одесі буде такий захід. А так - ніхто навіть не чув про це. Думаю, що це жовта преса".

Представники ЛГБТ-руху також звернули увагу на те, що в анонсах гей-параду ЗМІ посилалися на нікому невідому організацію Тема, допустивши помилку навіть у символіці маршу - гей прапор зображує веселку шести, а не семи кольорів. Акцію вважають чорним піаром і качкою жовтої преси.

Шеремет: Гей-організації у своїй більшості - проти проведення гей-парадів у нашій країні

"Одеська провокація стосовно гей-параду - не перша і не остання в такому роді. Ще в 2005 році на 13 листопада у Києві було широко анонсовано "XXII європейський парад сексуальних меншин" на чолі з Богданом Губським. Пора піарникам зарубати собі на носі: ніяких гей-парадів в Україні без ініціативи та участі українських гей-організацій, яких, до речі, у нас в країні вже 15, бути не може. А гей організації у своїй більшості - проти проведення гей-парадів у нашій країні. Ми - ще не переможці в нашій боротьбі за рівність у громадянських правах, і на парад виходити приводу немає. Та й дразнити консервативну громадськість публічною карнавальною ходою під маркою певних секс-уподобань не бачимо сенсу", - заявив глава Гей-форуму України Святослав Шеремет.

Замість заявленої неіснуючою Темою ходи секс-меншин перед журналістами і співробітниками правоохоронних органів 28 лютого на Соборній площі в Одесі зібралася невелика група активістів ПСПУ та організації За Україну, Білорусь, Росію (ЗУБР).

Присутні поставили намет, звучали "хіти ПСПУ про помаранчеву чуму і Росія, і Україна - разом. Періодично ці пісні розбавлялися творчістю Володимира Висоцького та Олега Газманова", повідомляє сайт новин Одеської області Ревізор. Активістка ЗУБР Ніна Кочановська, відома в Одесі, як міс одеська барикада, закликала всіх присутніх "протистояти бандерівцям і об'єднатися з Росією".

Акція завершилася з приходом судового виконавця, який заявив, що за позовом міськради Одеський окружний адміністративний суд виніс рішення про заборону проведення всіх ходів, які заплановано на цей день. ВО Свобода, провівши тоді ж біля пам'ятника Тарасу Шевченку мітинг під гаслом: За єдність України, проти сепаратизму, заявило про сприяння заборони проведення Російського маршу, назвавши присутніх "двадцятьма пенсіонерами під імперськими прапорами".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь