Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Я буду шкуру спускати з кожного міністра

Прем’єр-міністр України зажадала протягом березня погасити заборгованість по виплаті зарплати в державному секторі економіки, яка на початок березня становить 341 млн. гривень.

" Цей обсяг заборгованості абсолютно недопустимий, і я хотіла б, щоб ми від сьогодні почали активну роботу не просто із скорочення цієї заборгованості, але й із повної її ліквідації", - сказала глава українського уряду Юлія Тимошенко сьогодні на нараді з питань виплати заробітної плати на державних підприємствах.

Прем'єр наголосила, що за ліквідацію заборгованості з виплати зарплати персонально відповідатиме кожен міністр.

" Березень місяць - я виставляю той термін, за який я шкуру буду спускати з кожного Міністра, запам'ятайте це. Мене не цікавить, від яких політичних сил ви в уряді, мене не цікавить, які у вас труднощі, пов'язані з кризою. Перше, що я буду робити, якщо не буде розрахунків із заробітної плати, все Міністерство буде позбавлятися заробітної плати. Якщо це не допоможе, наступним буде подання на міністра у Верховну Раду на звільнення з посади. Я більше грати з міністрами не буду ", - заявила Тимошенко.

Перше, що я буду робити, якщо не буде розрахунків із заробітної плати, все Міністерство буде позбавлятися заробітної плати. Якщо це не допоможе, наступним буде подання на міністра у Верховну Раду на звільнення з посади. Я більше гратися з міністрами не буду

Вона також повідомила, що кожне засідання уряду буде розпочинатися зі звіту кожного міністерства про своєчасність виплати зарплат.

"Якщо засідання уряду потрібно буде по 24 години вести, поки кожен міністр не відзвітує за кожне підприємство, де є заборгованість по державним підприємствам, значить, будемо вести 24 години. І не буду навіть випускати на перекур", - пообіцяла глава Кабміну.

"Те, що сьогодні відбувається із зростанням заборгованості по заробітній платі, - це персональний фол кожного міністра, це персональний фол кожної команди міністра", - наголосила прем'єр.

За її словами, найбільша заборгованість по виплаті зарплати склалася в авіаційній промисловості - 56 млн. гривень, у суднобудуванні - 52 млн. гривень і оборонно-промисловому секторі - 140 млн. гривень.

Нагадаємо, що в Україні станом на 1 лютого цього року розмір невиплачених зарплат збільшився на 35,7% порівняно з 1 січня - до 1525,110 млн. гривень.

Крім того, сьогодні Юлія Тимошенко також виступила за скорочення втричі зарплат високопоставленим посадовим особам та пригрозила Раді довгостроковим блокуванням - до того часу, поки Рада не скасує пільги нардепам.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь