Переключиться на мобильную версию

Затулін заявив, що СБУ і "офіцери-западенці" зводять рахунки з його колегами в Україні

Депутат Держдуми РФ, директор Інституту країн СНД Костянтин Затулін вважає провокацією і зведенням рахунків затримання у Харкові на українській митниці керівника представництва Інституту в Севастополі Володимира Соловйова.
Затулін обурений інцидентом із Соловйовим
Затулін обурений інцидентом із Соловйовим
Корреспондент

"Нам приємна увага, яку приділяє влада та правоохоронні органи України. Цікавість, яку виявляють молоді співробітники української митниці до записів телебачення Севастополя, мовлення якого проводиться російською мовою, по-людськи торкає: важко тягнути лямку під керівництвом офіцерів-западенців, які вимагають від тебе не тільки перестати розмовляти , але й думати російською ", - заявив Затулін.

В Інституті країн СНД вважають, що після того, як російський суд вирішив стягнути з в.о. керівника Служби безпеки України Валентина Наливайченка штраф на користь Костянтина Затуліна, "підлеглі шефа СБУ та його соратники по боротьбі з подвоєною енергією почали зводити рахунки з партнерами та друзями Затуліна, що живуть і працюють в Україні".

Також в очолюваному Затуліним Інституті нагадали, що на 3 березня вже в шостий раз призначене судове засідання за позовом Головного управління юстиції України по місту Севастополю, що вимагає ліквідації Представництва Інституту країн СНД у Севастополі.

Колеги Затуліна вважають, що причиною затягування судового процесу є відсутність будь-яких законних підстав для "розправи з Представництвом".

"Судячи з усього, саме в пошуках злощасних доказів, тайнописі або шифрувальний блокнотів у ніч на 27 лютого українські митники у Харкові затримали і зняли з потягу Севастополь - Москва керівника Інституту країн СНД у місті Севастополі Володимира Соловйова. Громадянин Російської Федерації, адмірал у відставці , ветеран Чорноморського флоту, за віком годиться в батьки, якщо не в діди бадьористим митникам, був змушений кілька годин стирчати на митному посту, поки всі його DVD-диски із записами власних виступів на Севастопольському телебаченні не було переглянуто на предмет вмісту в них державної таємниці . Володимиру Соловйову, до якого в кінці кінців не виявилося ніяких претензій, довелося добиратися до Москви іншим поїздом ", - йдеться у заяві Інституту країн СНД.

"Інцидент з Володимиром Соловйовим на харківській митниці підштовхне наш Інститут до того, щоб, незважаючи на світову кризу, знайти можливість задовольнити духовний і мовний голод особового складу Державної Митної служби України. Хотілося б це робити вдень, але якщо вони вважають за краще вночі, - ми готові . Я роздумую навіть про те, чи не передати на ці цілі 300 тис. рублів Наливайченку: нехай російські школи ще трохи потерплять, освіта дітей в погонах зараз важливіша ".

Як повідомлялося, в. о. голови Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що російські політики причетні до фінансування сепаратистських акцій в Україні, зокрема, він звинуватив у цьому Костянтина Затуліна та мера Москви Юрія Лужкова.

9 лютого Тверський райсуд Москви виніс рішення у справі за позовом Затуліна проти Наливайченка. Суд зобов'язав Наливайченка спростувати заяву про порушення Затуліним законів України та виплатити йому грошову компенсацію в розмірі 300 тис. рублів.

Служба безпеки України у відповідь на рішення Тверського суду Москви заявила, що не порушувала законодавства щодо Затуліна.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь