Переключиться на мобильную версию

Прокуратура опротестувала впровадження платних дзвінків у сall-центр при КМДА

Прокуратура міста Києва опротестувала введення платної лінії телефонного зв'язку сall-центру при Київській міській державній адміністрації.
Прокуратура опротестувала впровадження платної телефонної лінії сall-центру
Прокуратура опротестувала впровадження платної телефонної лінії сall-центру
ric.ua

Про це повідомили в прес-службі прокуратури.

Прес-служба нагадує, що в липні 2006 року при КМДА було створено інформаційно-довідкову службу call-центру, або сall-центр, зателефонувавши до якого, громадяни мали можливість отримати безкоштовні інформаційно-довідкові послуги, повідомити про аварійну ситуацію або житлово-комунальні проблеми, поскаржитися на бездіяльність посадових осіб тощо.

Однак уже з лютого 2009 року в сall-центрі за номером 89001025000 введена платна телефонна лінія для громадян, які мають намір отримати консультації або подати скарги.

У прокуратурі зазначають, що такими діями КМДА порушила конституційні права громадян, а також вимоги ст. 21 Закону України Про звернення громадян, якими визначено, що органи державної влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об'єднань громадян та посадові особи розглядають звернення громадян, не стягуючи плати.

Прокуратура столиці у своєму протесті вимагає припинити діяльність платної телефонної лінії сall-центру при КМДА та розгляд звернень привести у відповідність з вимогами Закону України Про звернення громадян.

Як повідомлялося, телефонні дзвінки в сall-центр Київської міської держадміністрації стали платними. За хвилину розмови кияни повинні заплатити 4,5 грн.

Столична прокуратура опротестувала найбільш одіозні рішення Черновецького, повідомив прокурор Києва Євген Блажівський.

Президент України Віктор Ющенко вважає провальними дії київської влади в економічній, бюджетній та тарифній політиці.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь