Переключиться на мобильную версию

Огризко підготувався до виступу в Раді

Міністр закордонних справ України Володимир Огризко готовий інформувати Верховну Раду про рішення Міжнародного суду ООН стосовно острова Зміїний, якщо цього вимагатиме порядок денний парламенту.

Про це повідомив сьогодні на брифінгу керівник прес-служби МЗС України Василь Кирилич. "Міністр завжди готовий звітувати щодо будь-яких питань діяльності МЗС, якщо цього вимагає порядок денний", - сказав він.

Як повідомлялося, сьогодні на погоджувальній раді парламенту спікер Володимир Литвин заявив, що завтра, 3 березня, Рада заслухає інформацію Огризка щодо рішення Міжнародного суду ООН стосовно острова Зміїний і прилеглих до нього територій.

Литвин також звернувся до профільного комітету парламенту з тим, щоб це питання було підготовлено до розгляду, і щоб у сесійній залі "відбулася спокійна, виважена розмова".

Крім того, лідер фракції КПУ Петро Симоненко під час погоджувальної ради запропонував Раді 3 березня розглянути питання про відставку Огризка.

"Я закликаю всіх більш принципово розглянути і завтра ухвалити рішення про відставку міністра закордонних справ", - сказав Симоненко, зазначивши, що відставкою Огризка Рада повинна продемонструвати свою принциповість, оскільки "вже посягнули на цілісність держави" - так політик оцінив рішення Міжнародного суду ООН щодо делімітації чорноморського шельфу між Україною та Румунією.

Минулого тижня фракція Партії регіонів також виступила за розгляд парламентом відставки Огризка 3 березня. Зокрема, голова комітету з питань правосуддя Сергій Ківалов ініціював відставку міністра після того, як він попередив посла Росії Віктора Черномирдіна про можливість оголошення його персоною нон-ґрата в Україні.

Водночас, лідер фракції БЮТ Іван Кириленко сьогодні заявив, що фракція не голосуватиме за відставку Огризка. "Ми не будемо голосувати за відставку Огризка. Ні. Категорично", - сказав він, зауваживши, що всі кадрові питання повинні розглядатися пакетом.

Нагадаємо, минулого тижня голова депутатської групи "За Україну!, що входить до складу фракції НУ-НС, В'ячеслав Кириленко заявив, що у відставці міністра закордонних справ, окрім фракцій Партії регіонів і Компартії, зацікавлена і фракція БЮТ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь