Переключиться на мобильную версию

Видавця книги Донецька мафія Бориса Пенчука засудили до восьми років

Видавця книги Донецька мафія Бориса Пенчука засудили до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Пенчука засудили в Донецьку до восьми років з конфіскацією
Пенчука засудили в Донецьку до восьми років з конфіскацією
inlit.com.ua

Таке рішення виніс сьогодні Ворошилівський районний суд міста Донецька під головуванням судді Ірини Бухтіярової.

Пенчука засуджено за двома статтями Кримінального кодексу України: за ст. 189 ч.4 - вимагання, яка передбачає позбавлення волі строком від 7 до 12 років з конфіскацією майна і за ст. 383 ч.2 - Свідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, яка передбачає обмеження волі строком від 2 до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк. За ст. 189 ч.4 засуджений отримав 8 років позбавлення волі, за ст. 382 ч.2 - 5 років позбавлення волі, тобто підсумковий строк - 8 років.

Крім того, суд постановив стягнути з Пенчука понад 6 тис. грн. за проведені під час слідства наукові експертизи.

Після того, як Бухтіярова зачитала вирок, Пенчук заявив, що він "не чинив ніякого злочину" і що обов'язково оскаржуватиме сьогоднішнє рішення суду.

Нагадаємо, що у 2005 році Пенчук, колишній співвласник великого донецького торгового центру Білий лебідь, звинуватив Бориса Колеснікова, на той момент голову Донецької облради, у тому, що той вимагав у нього акції Білого лебедя.

У результаті відносно Колеснікова було порушено кримінальну справу, його було затримано і він 4 місяці провів у СІЗО. У серпні 2005 року Колеснікова звільнили з-під варти, і кримінальну справу щодо нього було закрито "у зв'язку з відсутністю складу злочину".

Пізніше, у квітні 2008 року, сам Пенчук потрапив під слідство - "за дачу неправдивих свідчень". Обвинувачення Пенчуку було пред'явлено Генпрокуратурою, а в жовтні 2008 року його справу з обвинувачувальним висновком було передано у Ворошилівський районний суд Донецька.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь