Переключиться на мобильную версию

Грач вирішив створити власний блок

Лідер кримських комуністів Леонід Грач закликає партії проросійського та лівого спрямування об'єднатися у Блок Грача на виборах до Верховної Ради Криму. Про це заявив сам народний депутат в ефірі кримської радіостанції Транс-м-радіо.
Грач потребує створення власного блоку
Грач потребує створення власного блоку
russkie.org

Як повідомили у прес-службі депутата, Грач наполягає на консолідації ліво-патріотично налаштованих партій на виборах до кримського парламенту.

"Ми не повинні у кримській політиці ходити різними вулицями, як це, на жаль, відбувається сьогодні: російський рух – з однієї сторони, комуністи - з іншої, інші партії лівого спрямування - з третьої ... А ми повинні зосередити наші спільні зусилля у боротьбі за владу в єдиному кулаці", - підкреслив парламентарій.

У зв'язку із цим Грач пропонує на виборах до ВР Криму створити блок партій. "Хто у цей блок увійде, мені поки що важко сказати. Кримська республіканська організація Компартії ... А хто ще погодиться - не знаю, важко сказати. Може, Російський блок. Ті ж прогресивні соціалісти, а також просто соціалісти ... Давайте на базі захисту конституційних повноважень, на базі наших лівих поглядів об'єднаємося у Блок Грача. У мене сьогодні серед кримських політиків найбільш високий рейтинг у Криму", - сказав він.

За словами Грача, зростання суспільно-політичної внутрішньої і зовнішньої напруги навколо кримської ситуації свідчить про стратегічну вагомість для світової еліти даного регіону.

"Кримську карту будуть розігрувати по-чорному. Крим хочуть перетворити у натівський плацдарм. Із кримської землі хочуть розпочати війну з Росією", - заявив Грач.

Як повідомлялося, Компартія України виключила Грача зі складу президії КПУ.

На початку 2009 року у Росії опубліковані та надійшли у продаж відразу декілька книг, що розповідають про крах "українського проекту" та неминучу війну між РФ і Україною.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь