Переключиться на мобильную версию

Ющенко, Тимошенко та Стельмах сьогодні надішлють листа до МВФ

Найближчим часом погоджений лист намірів щодо подальшої співпраці буде надіслано до Міжнародного валютного фонду, його підпишуть Президент Віктор Ющенко, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і голова Національного банку Володимир Стельмах.
Незабаром Україна підпише листа до МВФ
Незабаром Україна підпише листа до МВФ
Фото Миколи Лазаренка

Про це заявив Ющенко на брифінгу для преси, інформуючи про підсумки наради із координації дій усіх органів влади та політичних сил у кризових умовах розвитку економіки.

Ющенко зазначив, що протягом двох годин учасники наради - прем'єр-міністр України, голова ВР Володимир Литвин, голова НБУ, представник опозиції Микола Азаров проробляли базовий, комплексний документ, який формує нові відносини України з Міжнародним валютним фондом та іншими світовими фінансовими організаціями у 2009 році.

За словами Президента, у ході наради було 7 ключових проблемних питань, але їх вдалося узгодити і знайти компроміс. "І вважаю, що протягом найближчих двох годин Україна підпише відповідний лист намірів до керівництва Міжнародного валютного фонду", - сказав Ющенко.

Він також повідомив, що на сьогодні у нього заплановано телефонну розмову із президентом Світового банку. "Таким чином, ми виходимо на фундаментальну роботу з міжнародними фінансовими організаціями у контексті бюджету 2009 року та всіх секторних й економічних питань, які б ми хотіли подолати як проблеми спільно з міжнародними фінансовими інститутами", - сказав Ющенко.

Він ще раз підкреслив, що у ході дискусії вдалося вирішити усі розбіжності між урядом та Національним банком. "І мені як Президенту сьогодні приємно про це заявити", - сказав він, додавши, що зустріч проходила конструктивно.

Як повідомлялося, Ющенко, Тимошенко та Литвин домовилися про внесення змін до державного бюджету на 2009 рік у квітні-травні.

Водночас Литвин сьогодні заявив, що може підписати звернення до МВФ щодо співпраці тільки після рішення українського парламенту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь