Переключиться на мобильную версию

Партія регіонів внесла до Верховної Ради проект про відставку Огризка

Народний депутат України від фракції Партії регіонів Василь Кисельов вніс на розгляд парламенту проект постанови про звільнення Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ.
Партія регіонів прагне відставки Огризка
Партія регіонів прагне відставки Огризка
rus.newsru.ua

Відповідний проект постанови №4135 нардеп зареєстрував сьогодні у Верховній Раді.

Як повідомлялося, сьогодні МЗС України повідомив, що Володимир Огризко готовий проінформувати Верховну Раду про рішення Міжнародного суду ООН щодо острова Зміїний.

Раніше на погоджувальній раді парламенту спікер Володимир Литвин заявив, що Рада заслухає інформацію Огризка щодо рішення Міжнародного суду ООН з приводу Зміїного і прилеглих до нього територій 3 березня.

Литвин також звернувся до профільного комітету парламенту з тим, аби це питання було підготовлене до розгляду і аби у сесійній залі "відбулася спокійна, зважена розмова".

Тим часом, лідер фракції КПУ Петро Симоненко під час погоджувальної ради запропонував Верховній Раді 3 березня розглянути питання про відставку Огризка.

Фракція Партії регіонів виступила за розгляд парламентом відставки Огризка саме 3 березня ще минулого тижня. Зокрема, глава комітету з питань правосуддя Сергій Ківалов ініціював відставку міністра після того, як він попередив посла Росії Віктора Черномирдіна про можливість оголошення його персоною нон-грата в Україні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь