Переключиться на мобильную версию

Адвокат Колеснікова вважає, що в справі його підзахисного «крапка не поставлена»

Адвокат народного депутата від Партії регіонів Бориса Колеснікова Андрій Федур вважає, що в справі його підзахисного і видавця книги Донецька мафія Бориса Пенчука, якого засуджено до 8 років позбавлення волі, «крапка не поставлена».
Пенчука засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна
Пенчука засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна
novynar.img.com.ua/img/forall/a/402/94

Про це адвокат заявив сьогодні журналістам у Донецьку, в будинку Ворошиловського районного суду, після оголошення вироку Пенчуку.

На думку Федура, щоб поставити крапку в цій справі, необхідно притягнути до кримінальної відповідальності тих слідчих прокуратури, які в 2005 році незаконно затримали Колеснікова, висунули обвинувачення і відправили до СІЗО.

"Чи задоволені ми рішенням суду і чи поставлена крапка? Я вважаю, що тут нема чого радіти і бути задоволеним. На мій погляд, крапка не поставлена", - сказав адвокат.

Він наголосив, що "підсудний у справі відмовився давати свідчення, отже, видно, він розраховував або продовжує розраховувати на те, що хтось допоможе йому уникнути відповідальності".

Федур зазначив, що слідчі прокуратури, причетні до затримання Колеснікова, "чомусь продовжують працювати в прокуратурі".

Крім того, не вирішене питання про відповідальність керівників силових органів країни, які, за словами адвоката, "були причетні до незаконного порушення кримінальної справи щодо Колеснікова".

"Я думаю, що за Пенчуком сьогодні ніхто не стоїть, його всі кинули – ті, хто тоді використовував цей випадок у своїх інтересах. Але те, що тоді Пенчук не міг діяти сам, це однозначно. Пенчук був одним з тих, хто брав участь у провокації проти Колеснікова", - підсумував Федур.

Як повідомлялося, видавця книги Донецька мафія Бориса Пенчука засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь