Переключиться на мобильную версию

Литвин відкрив засідання Ради. Перше питання - звіт Огризка

Голова Верховної Ради Володимир Литвин відкрив ранкове засідання парламенту. Сьогодні народні депутати заслухають звіт голови МЗС Володимира Огризка за рішенням суду ООН про делімітацію шельфу між Україною та Румунією.
Володимир Литвин відкрив засідання Ради
Володимир Литвин відкрив засідання Ради
AP

У залі засідань вранці зареєструвалися 395 народних депутатів. Спікер повідомив що, згідно з регламентом, перші 30 хвилин сьогоднішнього засідання відведено для виступу нардепів.

Як уже повідомлялося, звіт міністра закордонних справ стоїть першим на порядку денному парламенту на сьогодні.

Парламент також планує розглянути проект закону про ідентифікацію та реєстрацію тварин, зміни в закон Про фермерське господарство і скасування позачергових виборів до Тернопільської обласної ради.

Крім того, Рада може включити до порядку денного і розглянути на пленарному засіданні проект постанови про інвентаризацію земель міжнародного дитячого центру Артек.

Також парламент планує розглянути пропозиції Президента до закону Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів Артек і Молода гвардія, до закону Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію та тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради.

Крім того, на порядку денному - внесення змін у деякі закони, що стосуються розмежування функцій і повноважень мера Києва і голови Київської міської державної адміністрації.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь