Переключиться на мобильную версию

Тимошенко зустрінеться з робочими ХМЗ

У вівторок, 3 березня, прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко проведе зустріч з представниками Херсонського машинобудівного заводу.
Порушено вже другу кримінальну справу
Порушено вже другу кримінальну справу
rezistenta.info

Про це повідомили в Кабінеті міністрів. Зокрема, глава уряду зустрінеться з представниками профспілки та страйкового комітету Херсонського машинобудівного заводу.

Зустріч відбудеться о 16:00.

Як повідомлялося, 2 березня, робітники Херсонського машинобудівного заводу відмовилися залишати перший поверх будівлі Херсонської обласної держадміністрації та облради, де у них проходила зустріч з губернатором, вимагаючи виплатити борги по зарплаті. Вони заявили про захоплення першого поверху будівлі облради і облдержадміністрації.

Прокуратура Суворовского району Херсона висунула обвинувачення одному з керівників ТОВ Херсонський машинобудівний завод (ХМЗ).

13 лютого вночі два десятки працівників Херсонського машинобудівного заводу (ХМЗ) на 10 комбайнах Славутич намагалися виїхати з території заводу в бік центру міста, але були зупинені і блоковані працівниками міліції та солдатами.

6 лютого стало відомо, що прокурор Суворовского району Херсона порушив вже другу кримінальну справу щодо посадових осіб ТОВ Херсонський машинобудівний завод.

3 лютого, робочі Херсонського машинобудівного заводу захопили адміністративний будинок заводу, вимагаючи виплатити заборгованість по заробітній платі та передати завод у держвласність. Підприємство заборгувало їм до 5,5 млн. грн. зарплати.

Про передачу підприємства в держвласність заявляли також голова Херсонської ОДА Борис Силенков, народні депутати Юрій Одарченко (БЮТ) та Андрій Найдьонов (КПУ).

На даний час власник ХМЗ погасив приблизно 0,92 млн. грн. боргу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь