Переключиться на мобильную версию

У Дніпропетровську відкриють магазини для бідних

У Дніпропетровську з'являться «магазини для бідних», де продаватимуть найнеобхідніші товари щоденного вжитку без торгової надбавки.
У Дніпропетровську з'являться «магазини для бідних»
У Дніпропетровську з'являться «магазини для бідних»
АР

Першим про "соціальні магазини" заговорив мер Дніпропетровська Іван Куліченко, коли підприємства міста почали переходити на неповний робочий тиждень, що відповідно вплинуло на зарплату людей.

За задумом міської влади, асортимент у цих магазинах повинен відповідати набору продуктів, які входять в умовний споживацький кошик середньостатистичного українця. Міські чиновники планують залучати до відкриття таких магазинів місцевих підприємців, власників великих торговельних мереж, а також місцевих виробників товарів.

Стимулом для них повинні бути пільги, які надано владою. Рішення про такі пільги прийматимуться на сесіях міськради. Днями у місті запрацював перший Магазин соціальних товарів. Зробити покупки в ньому може будь-який житель Дніпропетровська, додаткові дані щодо матеріального стану у покупця не вимагають.

Як повідомлялося, згідно із результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, понад 90% українців відчули на собі наслідки фінансової кризи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь