Переключиться на мобильную версию

У Донецькій області затримали депутатів, котрі вимагали півмільйонний хабар

У Донецькій області працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю затримано депутатів міськради, котрі вимагали у підприємця 550 тисяч гривень хабара.
Депутата спіймали на хабарі
Депутата спіймали на хабарі
newsru.ua

Як повідомили в Департаменті зв'язків із громадськістю та міжнародній діяльності МВС, працівники правоохоронних органів затримали під час отримання частини хабара в сумі 240 тисяч гривень голову депутатської комісії однієї з міських рад із питань медицини, культури і туризму.

Спільно із членом депутатської комісії з питань комунального господарства, архітектури, будівництва, розвитку малого та середнього бізнесу він вимагав 550 тисяч гривень хабара у працівника приватного підприємства.

Депутати вимагали гроші за невнесення в акт позапланової перевірки використання його підприємством бюджетних коштів, виявлених порушень під час виконання останнім робіт із ремонту очисних споруд у місті.

Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (отримання хабара) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 27 лютого в Донецьку при отриманні хабара в розмірі 40 тисяч євро затримали голову Ленінської райради міста.

На початку лютого МВС повідомило, що в Україні в минулому році розмір середнього хабара збільшився у 2,7 рази і склав 72 тисячі гривень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь