Переключиться на мобильную версию

Регіонали не проти повернути на посаду міністра закордонних справ Яценюка

Партія регіонів вимагає від спікера парламенту Володимира Литвина підписати постанову про звільнення міністра закордонних справ Володимира Огризка. У ПР припускають, що МЗС міг би знову очолити Арсеній Яценюк.

Про це заявив заступник голови фракції Партії регіонів Борис Колесніков.

"Внесення до парламенту подання на посаду міністра закордонних справ - це прерогатива Президента. Я вважаю, що Арсеній (Яценюк) був непоганим міністром закордонних справ", - сказав заступник лідера фракції Партії регіонів Борис Колесніков.

При цьому він, відповідаючи на запитання журналістів про те, чи підтримає фракція Партії регіонів кандидатуру Яценюка у разі, якщо Президент внесе його кандидатуру, він відповів: "Обговоримо на раді фракції".

Крім того, заступник голови фракції ПР Олександр Єфремов заявив, що Партія регіонів вимагає від голови Верховної Ради Володимира Литвина підписати постанову про звільнення з посади міністра закордонних справ Огризка. "З цього моменту Огризко не буде виконувати обов'язки міністра закордонних справ, і спікер Литвин повинен підписати постанову, яку ми проголосували. Ми вимагаємо це від нього, і він зобов'язаний це зробити. Це не залежить від його бажання", - сказав Єфремов.

Як повідомлялося, сьогодні, 3 березня, Верховна Рада звільнила Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ. За ухвалення такого рішення проголосували 250 депутатів: 174 депутати від Партії регіонів, 49 нардепів від фракції БЮТ, а також усі 27 комуністів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь