Переключиться на мобильную версию

Розкол у БЮТ: фракція збирається на засідання

Сьогодні о 14:00 на засіданні фракції Блоку Юлії Тимошенко буде обговорюватися ситуація із голосуванням щодо відставки міністра закордонних справ Володимира Огризка.
Томенко назвав помилкою підтримку 49 депутатами рішення стосовно Огризка
Томенко назвав помилкою підтримку 49 депутатами рішення стосовно Огризка
tymoshenko.com.ua

Перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін відкинув можливість застосування будь-яких санкцій до народних депутатів, які голосували за відставку Огризка. Він зазначив, що сам не голосував за відставку і "навіть давав команду, щоб фракція не голосувала".

Крім того, Кожемякін назвав проявом демократії голосування частини депутатів із БЮТ за відставку Огризка з посади міністра закордонних справ всупереч рішенню фракції.

Він зазначив, що сьогодні на засіданні фракції народним депутатам, які голосували за відставку глави МЗС, "буде що сказати", оскільки Огризко нерідко виконував чужі вказівки.

За його словами, є питання до нього стосовно "сумнівних результатів Гаазького суду і щодо директив, які розсилалися в дипломатичні представництва із рішенням РНБО щодо діяльності уряду".

Водночас, заступник голови Верховної Ради, один із лідерів БЮТ Микола Томенко назвав помилкою підтримку 49 депутатами від БЮТ постанови про відставку Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ.

За його словами, не дивлячись на всі застереження щодо діяльності МЗС, ініціативу відставки Огризка, яку висунули фракції КПУ та Партії регіонів, переведено в площину "задоволення потреб Російської Федерації, а не захисту національних інтересів України".

Крім того, народний депутат від БЮТ Олег Ляшко заявив, що 49 депутатів від БЮТ проголосували за відставку Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ всупереч рішенню фракції.

"Під час голосування я бачив реакцію багатьох депутатів. Їм було незрозуміло, чому деякі голосують за", - сказав він. Депутат не виключив, що одним із наслідків такого голосування може стати розкол в коаліції.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь