Переключиться на мобильную версию

Ющенко назвав відставку Огризка необґрунтованою

Президент України Віктор Ющенко вважає відставку міністра закордонних справ України Володимира Огризка несвоєчасною і необґрунтованою. Підтримавши звільнення міністра, БЮТ порушив домовленості, яких досягнуто Президентом і прем'єром.
Ющенко: Парламент розхитує зовнішньополітичну рівновагу України
Ющенко: Парламент розхитує зовнішньополітичну рівновагу України
АР

Позицію Президента оприлюднила його прес-секретар Ірина Ванникова.

За її словами, Президент Віктор Ющенко визначиться із кандидатурою нового міністра закордонних справ у термін, який визначено Конституцією.

"Постанова ВР про відставку міністра закордонних справ є несвоєчасною та необґрунтованою ... Абсолютно недоречно в умовах загострення всередині країни економічної кризи, послаблювати зовнішньополітичний напрямок держави, і створювати нові джерела напруги. Подібними рішеннями парламент розхитує зовнішньополітичну рівновагу України, провокуючи черговий посадовий торг замість дієвої роботи. Своїми голосами фракція БЮТ порушила домовленості про узгоджені дії, яких досягнуто під час останньої зустрічі за участю Президента, прем'єр-міністра, голови ВР, і голови НБУ", - сказала Ванникова.

Як повідомлялося, сьогодні, 3 березня, Верховна Рада звільнила Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ. За ухвалення такого рішення проголосували 250 депутатів: 174 депутати від Партії регіонів, 49 нардепів від фракції БЮТ, а також усі 27 комуністів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь