Переключиться на мобильную версию

Тимошенко розчарована голосуванням своїх соратників з відставки Огризка

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко висловила розчарування тим, що третина фракції БЮТ проголосувала за відставку Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ.
Тимошенко розчарована діями своїх депутатів
Тимошенко розчарована діями своїх депутатів
tymoshenko.com.ua

"Я розумію мотивацію і обурення деяких наших депутатів. Таким чином вони публічно висловили незгоду з непрофесійною діяльністю міністра", - заявила Тимошенко.

"Вони незгодні з тим, що міністр закордонних справ дозволяє собі розсилати за кордон циркуляри, які ганьблять прем'єр-міністра, український уряд і державу. У цьому я не тільки розумію, але й дещо поділяю їхнє обурення", - сказала прем'єр-міністр .

"Однак сьогодні, коли політична ситуація у країні невизначена, а економічна - важка, я б радила депутатам знаходити в собі сили для приборкання образ і гніву і не давати волю емоціям", - зазначила Тимошенко.

Вона зазаначила, що є фракційна дисципліна і офіційна позиція політичної сили, порушувати які нікому не дозволяється.

"Потрібно дуже зважено підходити до будь-якого рішення та до будь-якого голосування, щоб забезпечити стабільність роботи коаліції та парламенту", - наголосила вона.

Тимошенко також заявила, що уже у вівторок проведе розмову з кожним депутатом від фракції БЮТ, який підтримав постанову про відставку Огризка.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь