Переключиться на мобильную версию

У Чернігові на відкритті виставки про УПА побилися праві і ліві

У Чернігові під час відкриття виставки Українська повстанська армія. Історія нескорених виникла бійка між представниками правих і лівих політичних сил.

Біля приміщення Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Коцюбинського, де відкрилася виставка, представники КПУ і ПСПУ влаштували нечисленний мітинг.

Його учасники - жителі Чернігова переважно пенсійного віку під червоними прапорами - засуджували діяльність УПА, звинувачуючи її представників у зв'язках з фашистами.

У свою чергу молодь - представники КУН - засуджували комуністичний режим і вимагали для ОУН-УПА державного визнання.

Після словесної перепалки між опонентами виникло зіткнення, до якого змушені були втрутитися бійці спецпідрозділу Беркут.

Як уточнили в міському відділі міліції, із заявами про отримання тілесних ушкоджень у правоохоронні органи звернулися три представники КПУ, а також один представник КУН, який повідомив, що йому намагалися нанести тілесні ушкодження і погрожували фізичною розправою.

"За даними заявами буде проведено перевірку", - запевнив працівник міськвідділі міліції.

Як повідомлялося, 17 лютого фотовиставка Українська Повстанська Армія. Історія нескорених відкрилася у Вінниці.

Учора в Управлінні СБУ в місті Севастополі відкрився інформаційно-довідковий зал, в якому відвідувачі зможуть ознайомитися із базою даних, зокрема, із розсекреченими матеріалами відомчого держархіву СБУ.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь