Переключиться на мобильную версию

СБУ буде інструктувати спецслужби Афганістану

Президент України Віктор Ющенко підписав указ Про Цільовий план Україна - НАТО. В рамках Цільового плану Україна-НАТО СБУ доручено надавати інструкторську допомогу спецслужбам Афганістану.
СБУ буде інструктувати спецслужби Афганістану
СБУ буде інструктувати спецслужби Афганістану
novosti.err.ee

У рамках виконання заходів Цільового плану СБУ надасть інструкторську допомогу представникам спецназу правоохоронних органів і спецслужб Афганістану.

Зокрема, в документі визначено використання можливостей Міжнародного центру спеціальної підготовки (МЦСП) Служби безпеки України для надання інструкторської допомоги представникам підрозділів спеціального призначення правоохоронних органів і спеціальних служб Ісламської Республіки Афганістан, а також для тренування таких підрозділів на базі МЦСП СБУ.

"Україна вживає дієві заходи для підтримання стабільності та продовжує брати участь у миротворчих місіях НАТО в Косово, Республіці Ірак, Ісламській Республіці Афганістан, а також в антитерористичній операції "Активні зусилля ", яку проводить НАТО на Середземному морі, - йдеться в Цільовому плані Україна-НАТО на 2009 год.

Цільовий план також передбачає розгляд можливості збільшення чисельності миротворчого персоналу в складі Тренувальної місії НАТО в Іраку і розширення участі України у складі Міжнародних сил сприяння безпеці під проводом НАТО в Афганістані.

Україна зобов'язується надавати відповідну оперативну інформацію для використання Міжнародними силами сприяння безпеці в Афганістані та надавати повітряний коридор для здійснення перельотів літаками військово-транспортної авіації збройних сил держав-членів НАТО через територію України в рамках участі в операції в Афганістані.

У 2009 році Україна планує провести переговори з представниками країн Альянсу щодо участі в конкретних проектах, спрямованих на забезпечення військово-технічної допомоги Афганістану.

Як повідомлялося, 19-20 лютого в Кракові відбулася зустріч міністрів оборони під головуванням генерального секретаря НАТО Яапа де Хооп Схеффера. Міністри оборони країн-членів НАТО обговорювали розробку національної програми по співпраці України з альянсом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь