Переключиться на мобильную версию

Комуністи обіцяють знести консульство США у Сімферополі

Кримські комуністи рішуче налаштовані не допускати відкриття у Сімферополі американського представництва. У випадку, якщо пост присутності США з'явиться у кримській столиці без згоди місцевого парламенту, кримчани повстануть і знесуть ворожу будівлю.

Про це, коментуючи листа екс-міністра закордонних справ України Володимира Огризка до постійного представника президента у Криму Леоніда Жунька, на сьогоднішньому засіданні президії Верховної Ради Криму заявив лідер фракції комуністів у парламенті автономії В'ячеслав Захаров.

Він зазначив, що Огризко, заявляючи, що відкриття представництва США у Сімферополі не вимагає згоди влади Криму, нехтує законами України.

"Дуже сумно, що цей громадянин (Огризко), пропрацювавши стільки у державних органах, так і не вивчив законодавства України, згідно із яким затверджено Конституцію Автономної Республіки Крим", - заявив Захаров.

Він підкреслив, що у столиці Криму є неприпустимим відкриття американського поста присутності. "Ми піднімемо народ і знесемо цю будівлю", - заявив Захаров.

Нагадаємо, у листі до Жунька Огризко заявив, що представницький офіс США у Сімферополі, відкриття якого передбачено у Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, буде мати статус консульства, у штаті якого буде 1-2 дипломата.

Раніше Верховна Рада Криму звернувся до керівництва України утриматися від відкриття американського поста присутності у Сімферополі, оскільки це рішення є провокацією, спрямованою на підрив політичної стабільності у регіоні і в Україні.

Сьогодні Верховна Рада відправила у відставку главу МЗС України Володимира Огризка.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь