Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Як міністр Огризко мене радикально не влаштовував

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко спростовує звинувачення народного депутата, лідера групи За Україну! В'ячеслава Кириленка в організації відставки Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ.
Тимошенко спростовує звинувачення Кириленка в організації відставки Огризка
Тимошенко спростовує звинувачення Кириленка в організації відставки Огризка
tymoshenko.com.ua

"Як міністр Огризко мене радикально не влаштовував. Це непрофесійна людина, людина, яка системно займалася провокаціями проти уряду. Але, водночас, розуміючи настрій фракції, яка хотіла всіма 155-ма голосами підтримати відставку Огризка, ми звернулися до фракції, щоб зараз заради спокою ситуації не голосувати. Але наша фракція, хоча її критикують, є демократичною, депутати не втримали своїх емоцій і все-таки звільнили Огризка ", - сказала Тимошенко.

На її думку, якщо б не кризові умови, то Огризка потрібно було б відправити у відставку раніше. "Я вважаю, що всі питання провалено, і системна робота з дискредитації уряду велася безпосередньо паном Огризком", - додала прем'єр.

Вона також заявила, що не порушила ніяких домовленостей з Президентом України Віктором Ющенком про політичне перемир'я.

"Ніяких домовленостей - категорично - на цю тему у нас не було. Без домовленостей я зверталася до фракції, до керівництва фракції і просила не голосувати заради того, щоб погіршувати ситуацію. Але демократія є демократія, й іноді потрібно приймати і позицію окремих депутатів", - пояснила вона.

"Я вважаю, що перший заступник міністра закордонних справ, пан Хандогій буде працювати значно краще, значно ефективніше і дасть можливість уряду працювати злагоджено", - вважає Тимошенко.

Як повідомлялося, раніше Тимошенко висловила розчарування тим, що третина фракції БЮТ проголосувала за відставку Огризка з посади міністра закордонних справ.

Президент України Віктор Ющенко назвав відставку Огризка несвоєчасною і необґрунтованою.

Народний депутат від фракції НУ-НС В'ячеслав Кириленко заявив, що депутати від БЮТ проголосували за відставку Огризка з посади міністра закордонних справ за вказівкою Тимошенко і тепер повинні оголосити про розвал коаліції.

Народний депутат від фракції НУ-НС Борис Тарасюк запропонував Раді скасувати своє рішення про звільнення Огризка з посади міністра закордонних справ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь