Переключиться на мобильную версию

Луценко радить Партії регіонів розглянути діяльність Піскуна

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко радить Партії регіонів розглянути діяльність Святослава Піскуна, який свого часу на посаді генерального прокурора і давав санкцію на притягнення заступника голови партії Бориса Колеснікова до кримінальної відп.
Луценко радить Партії регіонів розглянути діяльність Піскуна
Луценко радить Партії регіонів розглянути діяльність Піскуна
segodnya.ua

Про це повідомила керівник Департаменту зв’язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС України Інна Кисіль, цитуючи слова міністра.

"Рекомендую Партії регіонів провести внутрішньопартійне розслідування з притягненням до відповідальності екс-генпрокурора Святослава Піскуна, який санкціонував у свій час притягнення до кримінальної відповідальності Колеснікова", - зазначив Юрій Луценко, коментуючи сьогоднішню ініціативу народного депутата Нестора Шуфрича створення парламентської ТСК щодо причин та обставин порушення кримінальної справи проти Колеснікова з наступним взяттям його під варту.

Водночас, коментуючи вироку суду, який засудив колишнього співвласника донецького торговельного центру Білий лебідь Бориса Пенчука до 8 років позбавлення волі, Луценко зауважив, що це є "занадто суворе рішення", яке викликає підозри в цинічній розправі над людиною, яка посміла випустити книгу Донецька мафія.

Як зауважила Кисіль, Луценко, тим не менше, вважає цей вирок "логічним завершенням справи", в ході якої він (Пенчук – ред.) зізнався у лжесвідченнях".

Як повідомлялося, сьогодні Партія регіонів заявила, що вимагає покарати замовників кримінальної справи, порушеної проти Бориса Колеснікова.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь