Переключиться на мобильную версию

В НУ-НС вважають, що є три способи повернути Огризка

Є три способи поновлення Володимира Огризка на посаді міністра закордонних справ.
Стецьків: Є три способи поновлення Володимира Огризка на посаді міністра закордонних справ
Стецьків: Є три способи поновлення Володимира Огризка на посаді міністра закордонних справ
image.tsn.ua


Про це заявив заступник глави фракції Тарас Стецьків в ефірі 5 каналу у вівторок ввечері, 3 березня.

Він підкреслив, що можливо повторне внесення Президентом України кандидатури Огризка на посаду міністра закордонних справ, а також, відповідно до регламенту Верховної Ради України, можна не підписати постанову парламенту, проголосовану з порушенням, також є колізія між рішеннями Верховної Ради й Конституційного суду з МЗС.

Стецькив зазначив, що має місце правова підстава не підписувати і переголосувати постанову про відставку Огризка, тому що була порушена процедура голосування.

Стецьків пояснив, що спікер Верховної Ради Володимир Литвин не мав права ставити на голосування процедури про звільнення Огризка , тому що не було звіту, а була лише інформація міністра.

Крім того, є ще одна правова підстава." Є колізія між рішеннями Верховної Ради і Конституційного суду. Чи мала право Верховна Рада звільняти міністра, призначеного за квотою Президента? Тобто правових підстав більш, ніж досить", зазначив Стецьків.

Також Стецьків підкреслив , що "питання в тому, що або наші партнери по коаліції - блок Юлії Тимошенко політично відповідальні або ми маємо справу з політичним лицемірством. Тому що нам три дні на засіданні ради коаліції - у суботу, неділю та понеділок - говорять, що це питання (про відставку глави МЗС ) не буде підтримане фракцією БЮТ, а потім ми бачимо пряму підтримку 49 депутатів, ми бачимо, хто і як командував ними в залі, вибачите, це не має нічого спільного з політичною порядністю".

Також Стецьків підкреслив, що "не вірить в емоційність поведінки депутатів, а вважає, що це була погоджена політика".

Стецьків також пояснив, що фракція НУ-НС не вийшла з коаліції після голосування за відставку глави МЗС, оскільки "від нас (від НУ-НС) чекали такого рішення автори такої комбінації, які задумали це не для того, щоб обміняти відставку Огризка на вибори в Тернополі.

Депутат вважає, що "головною метою цієї комбінації і, безумовно, у курсі цієї комбінації було керівництво БЮТ, було провокування фракції ( НУ-НС) на вихід з коаліції і відкриття собі дороги, щоб другий раз увійти в річку з Партією регіонів за однією єдиною теміою- внесення цього року - на двох сесіях - змін у Конституцію, скасування прямих президентських виборів і розподілу влади на двох - на Януковича і Тимошенко".Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь