Переключиться на мобильную версию

Замголовбуха Нафтогазу госпіталізували із гіпертонічною кризою

Заступниця головного бухгалтера Національної акціонерної компанії Нафтогаз України Марина Кушнір госпіталізована із гіпертонічною кризою. Кушнір протягом 1,5 годин перебувала у медпункті Нафтогазу.
Марина Кушнір у супроводі співробітників спецпідрозділу Альфа та Служби безпеки України покинула будівлю Нафтогазу
Марина Кушнір у супроводі співробітників спецпідрозділу Альфа та Служби безпеки України покинула будівлю Нафтогазу
AP

Згодом у супроводі співробітників спецпідрозділу Альфа та Служби безпеки України, а також депутатів Верховної Ради від Блоку Юлії Тимошенко вона покинула адміністративну будівлю компанії через тильній вхід.

На вулиці її помістили у машину швидкої допомоги та відвезли.

Між іншим, в офісі Нафтогазу триває виїмка документів. У актовому залі компанії зараз перебувають співробітники СБУ та слідчий слідчого управління СБУ, який проводить вилучення документів.

Співробітники НАК не володіють точною інформацією, які документи конкретно вилучаються. Співробітники СБУ відмовляються повідомляти журналістам, які документи будуть вилучені.

У НАК зараз перебувають співробітники СБУ та близько 20 народних депутатів від БЮТ, зокрема Сергій Власенко.

За інформацією начальника Управління зі зв'язків із громадськістю НАК Нафтогаз України Валентина Землянського, голова правління Нафтогазу Олег Дубина, як і раніше, перебуває на лікарняному. У ході сьогоднішніх подій у його кабінеті жодних дій не проводили.

Основні події відбувалися навколо госпіталізованої Кушнір. Співробітники СБУ заблокували її кабінет. З'явилася інформація, що СБУ прийшло до Кушнір на роботу, тому що вона ухилялася від дання свідчень щодо справи.

Водночас, Власенко стверджує, що тільки вчора Кушнір 3,5 години давала свідчення у СБУ.

Як повідомлялося, перший заступник голови правління НАК Нафтагаз України Ігор Діденко заявив, що у СБУ не було підстав для захоплення, а також вилучення документів.

Перший віце-прем'єр, екс-голова СБУ Олександр Турчинов звернувся до співробітників СБУ із закликом не виконувати "злочинного наказу керівництва" стосовно Нафтогазу.

Раніше близько 18 депутатів Верховної Ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко прибули до адміністративного будинку Нафтогазу, щоб з'ясувати причини силових дій співробітників СБУ та підрозділів Альфа щодо компанії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь