Переключиться на мобильную версию

Турчинов звинуватив Ющенка у причетності до операції СБУ в Нафтогазі

Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов заявляє, що Президент України Віктор Ющенко свідомо сприяв проведенню силової операції в НАК Нафтогаз України, призначивши, а потім перенісши зустріч із в. о. голови правління Нафтогазу Ігорем Діденком.
Турчинов звинуватив Ющенка у подіях в Нафтогазі
Турчинов звинуватив Ющенка у подіях в Нафтогазі
tymoshenko.com.ua

Таку думку Турчинов висловив сьогодні на прес-конференції в Кабінеті міністрів.

"Мені здається, не випадково, коли почалася атака на НАК Нафтогаз, я намагався зв'язатися з керівництвом НАК, але нікого не було на місці. В. о. голови НАК Нафтогаз пан Діденко в цей момент перебував у Секретаріаті Президента, і я три години не міг з ним зв'язатися, оскільки у нього вилучили мобільний телефон, і таким чином, пан Президент разом із паном Хорошковським проводив операцію в інтересах конкретних осіб", - сказав Турчинов.

За його словами, він зміг зв'язатися з Діденком і повідомити йому про події в Нафтогазі тільки через три години після силової операції.

"Діденко був шокований, він три години нічого не знав. Як тільки він зайшов у Секретаріат Президента, у нього відібрали мобільний телефон, і тоді вже розпочався штурм Нафтогазу. Він від мене довідався, про те, що відбувається в НАК Нафтогаз", - пояснив він.

Турчинов також повідомив, що одразу після цього телефонного дзвінка в. о. голови правління НАК Нафтогаз залишив Секретаріат Президента і попрямував в будівлю компанії.

Водночас, заступник голови Секретаріату Президента Роман Безсмертний заперечує причетність Ющенка до подій навколо Нафтогазу.

"Це не моя компетенція, але я з вами завжди відвертий: якщо б я щось на цю тему в Секретаріаті Президента чув за ці дні - я тут не остання людина - я б вам сказав", - сказав Безсмертний.

Він підкреслив, що нічого подібного в Секретаріаті не чув.

Як повідомлялося, заступника головного бухгалтера Національної акціонерної компанії Нафтогаз України Марину Кушнір госпіталізовано з гіпертонічною кризою.

Перший заступник голови правління НАК Нафтагаз України Ігор Діденко заявив, що в СБУ не було підстав для захоплення, а також вилучення документів.

Перший віце-прем'єр, екс-голова СБУ Олександр Турчинов звернувся до співробітників СБУ із закликом не виконувати "злочинний наказ керівництва" стосовно Нафтогазу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь