Переключиться на мобильную версию

Суд призупинив слідчі дії у справі стосовно Нафтогазу

Сьогодні, як повідомило джерело РБК-Україна в БЮТ, Шевченківський районний суд міста Києва призупинив слідчі дії по кримінальній справі стосовно Нафтогазу, яку порушено Службою безпеки.

Також джерело повідомило, що суд призупинив слідчі дії щодо працівника Енергетичної митниці, якого затримано сьогодні вночі.

Раніше повідомлялося, що заступника головного бухгалтера Національної акціонерної компанії Нафтогаз України Марину Кушнір госпіталізовано з гіпертонічною кризою.

Як повідомлялося, перший заступник голови правління НАК Нафтагаз України Ігор Діденко заявив, що в СБУ не було підстав для захоплення, а також вилучення документів.

Перший віце-прем'єр, екс-голова СБУ Олександр Турчинов звернувся до співробітників СБУ із закликом не виконувати "злочинний наказ керівництва" щодо Нафтогазу.

Раніше близько 18 депутатів Верховної Ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко прибули в адміністративний будинок Нафтогазу, щоб з'ясувати причини силових дій співробітників СБУ та підрозділу Альфа стосовно компанії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь