Переключиться на мобильную версию

Президентові мають намір подарувати дачу вартістю 11 млн. євро

Інвестиційна компанія Східна інвестиційна група має намір подарувати Президентові України резиденцію в елітному котеджному містечку Посольська Гута у селі Проців (Бориспільського р-ну Київської обл.) вартістю до 11 млн. євро.
Ймовірно, що у Президента з’явиться вже 14 резиденція
Ймовірно, що у Президента з’явиться вже 14 резиденція
Фото Миколи Лазаренка

Як повідомив президент Східної інвестиційної групи Олексій Бутенко, до кінця травня компанія планує закінчити проект будівництва резиденції Президента України на території містечка, яку після завершення будівництва має намір передати на баланс Секретаріату Президента.

Він також зазначив, що у Секретаріаті скептично ставляться до такої ідеї, і не вірять у можливість її реалізації. За словами Бутенко, ідея передачі резиденції Президента є маркетинговим ходом компанії зі залучення покупців (жити по сусідству із Президентом престижно), який планується використовувати із 2011 року.

"Я готовий зробити подарунок до 10 млн. доларів для того, щоб забезпечити продаж на рівні 100 млн. доларів", - сказав він.

Бутенко зазначив, що під будівництво резиденції планують відвести ділянку розміром 21 га землі, на якій розташовані два озера. Будинок площею до 3 тисяч кв.м планують здати в експлуатацію під оздоблення. Передбачено, що на ділянці буде розташований вертолітний майданчик. Інвестиції у будівництво резиденції складуть до 11 млн. євро (без спеціальної обробки та спецтехніки).

За словами Бутенко, інвестиційна компанія у квітні планує розпочати будівництво першої черги (24 будинки) елітного котеджного містечка Посольська Гута у селі Проців.

Усього в котеджному містечку планують побудувати 210 будинків. Зокрема, планується побудувати близько 50 вілл за індивідуальним замовленням у перших двох чергах, а також близько 60 таунхаусів і 20 апартаментів.

Площа земельної ділянки під будівництво містечка становить 137 га, а також на 12 га заплановане будівництво готелю.
За даними Бутенко, інвестиції в будівництво містечка з урахуванням соціальної інфраструктури складають 280-290 млн. доларів.

За даними ЗМІ, у Президента України уже є 13 резиденцій, які дісталися у спадок від Леоніда Кучми.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь