Переключиться на мобильную версию

Ющенко доручив Генпрокуратурі перевірити Черновецького та його команду

Президент України Віктор Ющенко доручив Генеральній прокуратурі перевірити діяльність Київської міськадміністрації. Як повідомив глава Секретаріату Президента Віктор Балога, Президент дав чіткі доручення щодо ретельної перевірки виявлених у роботі КМДА.
Діяльність Київської міськадміністрації буде перевірено
Діяльність Київської міськадміністрації буде перевірено
novosti.dn.ua
Генеральна прокуратура буде вивчати окремі аспекти діяльності столичної влади. "До кінця березня ці звіти повинні лягти на стіл Глави держави, вони будуть розглянуті на наступній спеціальній нараді. Будуть зроблені адекватні висновки", - сказав Балога.

Віктор Балога зазначив, що сьогоднішня нарада під головуванням Президента України, на якій розглядали роботу Київської міської державної адміністрації, виявила посилення кризових процесів у ключових сферах життя столиці. Він вважає, що гостра чотиригодинна дискусія підтвердила серйозні недоліки у діяльності київської влади, які призводять до уповільнення розвитку міста, поступового занепаду Києва.

Як повідомив Балога, Ющенко виступив із різкою критикою на адресу КМДА і персонально її голови Леоніда Черновецького. Представникам київської влади було прямо вказано на значні прорахунки у веденні міського господарства.

"У відповідь керівники міста намагалися застосувати нехитрий прийом ще з арсеналу радянської партноменклатури - затушувати провали у роботі, власний непрофесіоналізм "дутими" цифрами звершень та новими обіцянками. Однак пафос запевнень не справив очікуваного ефекту", - зазначив Балога.

Керівник Секретаріату також підкреслив, що стан справ у Києві й надалі залишиться у зоні особливої уваги Президента.

Як повідомлялося, сьогодні, 4 березня, Президент Віктор Ющенко під час наради із керівництвом Києва розкритикував діяльність київської влади у земельній, бюджетній та соціальній сфері. Він назвав ситуацію у Києві "театром абсурду".
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь