Переключиться на мобильную версию

Співробітники СБУ покинули будівлю Нафтогазу без документів

Співробітники Служби безпеки України покинули будівлю НАК Нафтогаз України, де у середу проводили слідчі дії, - повідомив прес-секретар компанії Валентин Землянський.

"Зараз слідчі та два співробітники Альфи, які залишалися з ними, виходять із будинку через запасний вхід", - сказав він.

На запитання, чи залишили слідчі у будівлі документи, які їх зацікавили, Землянський відповів ствердно.

За його словами, співробітники СБУ пояснили такі дії тим, що недоцільно виносити документи із будівлі Нафтогазу, оскільки це може зашкодити роботі компанії.

У середині дня начальник юридичної служби НАК Нафтогаз України Сергій Давиденко розповів журналістам, що частина співробітників СБУ піднялася на 5-й поверх, у приміщення відділу митного оформлення НАКу. За його словами, вони намагалися вилучити оригінали українсько-російських документів, які були підписані 19 січня 2009 року у Москві.

"Вони намагаються вилучити оригінал контракту купівлі-продажу природного газу, оригінал контракту про транзит природного газу по території України. Як повинен зауважити керівник юрслужби Нафтогазу - якщо оригіналів цих документів у НАК Нафтогаз України не буде, то НАК Нафтогаз не зможе проводити оформлення того газу, який ми купили, не зможе оформляти транзиту по території України, не зможе виконувати своїх прав та обов'язків за вказаним контрактом".

Як повідомлялося, Президент України Віктор Ющенко повністю підтримує дії співробітників Служби безпеки, які порушили та розслідують кримінальну справу за підозрою посадових лій НАК Нафтогаз України та митниці у скоєнні посадового злочину.

Віце-прем'єр України Олександр Турчинов заявляє, що операція Служби безпеки України із захоплення будівлі НАК Нафтогаз Україна проходила під керівництвом Президента України Віктора Ющенка.

Турчинов також звернувся до співробітників СБУ із закликом не виконувати "злочинного наказу керівництва" щодо Нафтогазу.

Компанія Газпром сподівається, що інцидент в офісі Нафтогазу не вплине на оплату доставленого в Україну російського газу, йдеться  у  повідомленні газового монополіста РФ.

Раніше НАК Нафтогаз України заявив, що конфлікт навколо компанії не вплине на поточні розрахунки за газ із ВАТ Газпром.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь